enova365
          

Moja codzienna praca opiera się na obsłudze oprogramowania enova365 krakowskiej firmy Soneta Sp. zo.o. Jest to kompleksowy program do pełnej obsługi księgowej i kadrowo płacowej. Dzięki niemu ja jak i moi klienci mają dostęp do szerokiego wachlarza możliwości nowoczesnego, stale rozwijanego, zawsze zgodnego z przepisami programu.

enova365 pozwala na mobilną pracę z dowolnego miejsca, przy założeniu ,że istnieje dostęp do łącza internetowego. Biuro posiada także profesjonalny serwer, który w połączeniu ze sprzętem komputerowym daje nieograniczone możliwości w pełnym wykorzystaniu systemu enova365, mobilną pracę, lepszą i szybszą wymianę informacji z klientami mojego biura, integrację systemu księgowego z systemami finansowymi klientów, jak również umożliwia przetwarzanie danych za pomocą systemu Enova, co przyspieszy dostęp do danych i raportów finansowych.

 

Korzyści jakie daje praca na oprogramowaniu enova365 oraz aplikacji Saldeo Smart:

 

  • Brak konieczności dostarczania dokumentów w formie papierowej – dzięki wykorzystaniu programu do szczytywania faktur Saldeo Ty skanujesz dokumenty po czym trafiają one do programu księgowego .Dzięki tej aplikacji możesz bez problemu dostarczyć oryginały faktur w dogodnym dla siebie terminie.

 

  • Szybszy dostęp do danych – dokumenty są zawsze dostępne do wglądu z każdego miejsca, gdyż przechowywane są w chmurze internetowej – wystarczy tylko się zalogować.

 

  • Sprawna komunikacja z biurem – dzięki udostępnieniu usługi w ramach modułu Pulpit Klienta Biura Rachunkowego. Za jego pomocą logujesz się do swojego konta i możesz przesyłać dane (skany, PDF, pliki z danymi). Ta usługa sprawia, że jesteś na bieżąco z informacjami dotyczącymi rozliczeń podatkowych, płatnościami do realizacji bankowości elektronicznej i innymi ważnymi dla ciebie zestawieniami i raportami.

 

  • Wystawianie faktur sprzedaży w programie.

 

  • Wszystkie informacje znajdują się w jednym miejscu i dostępne o dowolnej porze.

 

  • Oszczędność czasu – wykorzystanie aplikacji do szczytywania faktur usprawnia pracę mojego biura poprzez automatyczne rozczytywanie dokumentów dzięki temu mogę więcej czasu poświęcić na analizę twoich rozliczń.

 

  • Wygoda.