O mnie
           Nazywam się Anna Dochniak, prowadzę biuro rachunkowe w Jeleniej Górze, świadczę usługi dla podmiotów gospodarczych i osób indywidualnych. Jestem absolwentką studiów ekonomicznych na Uniwersytecie w Jeleniej Górze. Ukończyłam również studium podyplomowe rachunkowość i finanse. Posiadam uprawnienia do prowadzenia własnej działalności. Otrzymałam je na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego Ministra Finansów Nr 59859/2013, przyznawanego osobom zakładającym biura rachunkowe.
 
Zdobyte przeze mnie doświadczenie zawodowe obejmuje usługi księgowe realizowane podczas pracy na stanowisku samodzielnej księgowej oraz głównej księgowej. Dodatkowo poparte jest ono ciągłym podnoszeniem przeze mnie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach bądź też kursach organizowanych przez specjalistyczne jednostki, a w głównej mierze przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.
 
Dla mnie księgowość i sprawy rachunkowe to nie przykry obowiązek - to pasja i sposób na życie. Cyferki nie są mi straszne - lata doświadczeń na rynku ekonomii i rachunkowości nauczyły mnie, że w każdej firmie sprawy księgowe muszą być prowadzone solidnie i rzetelnie. Dlatego też, moją wiedzą na temat rachunkowości i prowadzenia biznesu, chcę podzielić się także i z Twoją firmą.
 
Oferta mojego biura rachunkowego skierowana jest zarówno do małych, jednoosobowych firm, jak i większych spółek. Realizuję pełną księgowość, obsługę kadrowo-płacową, przeprowadzam rozliczenia. 
Skorzystanie z moich usług z pewnością pozwoli Państwu zapomnieć o istnieniu wielu problemów związanych z księgowością oraz Urzędem Skarbowym czy ZUS bowiem misją mojego biura jest usprawnienie działania małych i średnich przedsiębiorstw poprzez efektywne doradztwo i profesjonalne wykorzystanie nowych możliwości księgowych.
 
 
                                                                                                                 
                                                                       Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą,
 
                                                                                                     Pozdrawiam Anna Dochniak
 
Ukończone studia, kursy i szkolenia: